Přihlášení

Pro práci v systému se musíte nejdříve přihlásit

: close

Přihlašovací formulář

Login
Heslo
Zůstat přihlášen

Na slovenskom a českom trhu sme najväčší obchodník v našej branži.
Pre partnerov nabízíme províziu 6 % z každého vašeho predaja hier a 1 % z predaja konzol

Fallout 76


PREČO SI Z MNOŽSTVA INTERNETOVÝCH OBCHODOV VYBRAŤ PRÁVE TENTO?


Máme skúsenosti
Sme na trhu dlho (od roku 1996), pričom internetový obchod prevádzkujeme od roku 1998. Za ten čas sme sa čo-to poučili, stretli sa s ozaj kurióznymi situáciami a tak už máme niečo za sebou. 

Máme históriu a sme silný hráč na trhu
Vzťahy s našimi dodávateľmi majú svoju históriu a za dlhý čas obchodovania sme si u nich získali dôveru, takže sú k nám ústretovejší napríklad pri riešení reklamácií, či pri poradenskom servise a poskytovaní aktuálnych (často exkluzívnych) informácií, ktoré radi odovzdáme práve vám. Na slovenskom a českom trhu sme najväčší obchodník v našej branži, preto si dokážeme vyjednať u našich partnerov také podmienky, aby sme dokázali mať pripravený váš obľúbený tovar vždy vtedy, keď po ňom zatúžite. 

Sme skutočný obchod
Brloh.sk nie je len virtuálny obchod, ale má aj svoju skutočnú adresu, na ktorej nás určite nájdete v prípade riešenia nejakého problému. Tiež fungujeme pod rovnakým názvom úplne od začiatku a nezakladáme spoločnosť nanovo každý druhý rok. Navyše, našich 13 fyzických predajní v každom krajskom meste je vám k dispozícií skoro každý deň v roku. 

Máme jedinečný mix sortimentu
Na jedinom mieste nájdete všetko čo potrebujete k svojmu pobaveniu. Napríklad fanúšik Star Wars si vyberie od knihy, cez komiks, videohru, spoločenskú hru až po figúrku, luxusnú sošku, svetelný meč až tričko prakticky čokoľvek. Už nemusíte zháňať kade-tade, u nás nájdete všetko pokope. Stačí si len vybrať. 

Všetky produkty máme reálne na sklade a sme rýchli
Prakticky všetky produkty, ktoré ponúkame, máme fyzicky buď v sklade internetového obchodu alebo aspoň v jednej z našich 13 predajní. Snažíme sa neponúkať vám len pekné obrázky na internete, ale reálny tovar, ktorý v čase vašej objednávky naozaj vlastníme. Preto vám objednaný tovar zväčša dodáme už na druhý pracovný deň po objednaní (priemerná doba vybavenia objednávky je len niečo vyše dvoch dní). Výnimkou sú predobjednávky, ktoré však ponúkame práve preto, aby sme pre vás vedeli zabezpečiť dodanie najnovších produktov hneď v deň ich vydania, či začiatku predaja. 

Máme dobré ceny
Je celkom možné, že u nás ponúkané produkty kúpite niekde inde aj lacnejšie, no našim cieľom nie je byť najlacnejší, ale najlepší. Ceny hier a hardvéru každodenne prispôsobujeme k bežným cenám v e-shopoch na Slovensku a v okolitých krajinách (a to všetko legálnou cestou, t.j. priznávame tomuto štátu aj DPH, platíme dane a rôzne nezmyselné poplatky). Knihy a komiksy naskladňujeme v krátkom čase po ich vydaní a to priamo z vydavateľstiev. Preto vám môžeme ponúknuť lepšie ceny a rýchlejšie dodávky než kníhkupectvá obchodujúce cez sprostredkovateľov. Porovnajte si sami. Za možno trochu viac peňazí, ktoré nám zaplatíte, vám nepredáme len samotný výrobok, ale radšej aj niečo viac - najmä však istotu, že tu budeme aj po čase, keď možno budete mať so svojim výrobkom problém a my vám ho radi pomôžeme vyriešiť. 

Robíme akcie, vymýšľame nové veci, prispôsobujeme sa vašim potrebám
Často sa u nás stretnete s akciami, v ktorých ušetríte a získate aj niečo zadarmo. Ak ste verný Brloháč – ušetríte, alebo si toho, po čom vám srdce piští budete môcť dovoliť viac. 

Veľa vecí nájdete v rámci Slovenska a Česka iba u nás
Exkluzívne edície hier, hracích konzol alebo príslušenstva? Pridané bonusy k predobjednávkam? Originálne oblečenie, či zberateľské predmety? Áno, iba u nás a v našej partnerskej sieti JRC Gamecentrum v Českej republike. 

Milujeme to čo robíme
Čítame knihy, mastíme karty, čucháme farbu komiksov, hráme hry a na nič sa nehráme... Rovnako ako vy.